sesli chat

Sari Tutku Kimdir

Ankaralı Sari Tutku Kimdir…!

Bu bayanı bir çok kişi merak ediyor.  Bu bayanda ne var? Şeytan tügümü. : ) Herkes bu kadını konusuyor… Sizlere az da olsa biraz onun hakkın’da paylaşımlar’da bulunacam…!

Ankaralı sarı tutku biyografisi

Ankara Cangırı Caddesin’de Saray eğlence merkesi var. Yani Anlıyacanız dilde yazayım. Gazino  pavyon Gece kulubu gibi bir yer.  Bu gari orada erkeklere Konst, yapmakda erkekleri eğlendirmek’de ve bunun üzerinden para kazanmakda dır.  Hayatı bu yolda geçmekdedir.

Angaralı sarı tukunun güzelliği

Şimdi Sarı tutku Güzelmi diye sorarsanız.  Güzel değildir :)  Onun Güzelliği  sadece yüzündeki boya, ama derseniz’ki  Sari tutku Nasıl Oynuyor. Harbi on numara oynuyor.  Onun üstüne oynuyacak gari yok ankara alemin’de Saten dunya çapında bu oynayışıyla meşur olmusdur.  Hiç  bir bayan veya erkek Fark etmez bu sari gibi oynuyamaz… Bu da bir gercekdir yani…

Bir çok arama moturların’da bu gari hakkında bir çok şeyler yazılmıs. Kimisi dogru kimiside yalan yanış kelimeler Onlara inanmayın…

Ankara gece aleminin  en atarlı Karısını  nerde oldugunu sorarsanız…

Saray Gazinosun’da  Sari Tutku  Alem gece Baslar

Comments
  1. Ay_KurT

    Sarı Gece aleminden daha bıkmadın mı nereye kadar böyle gidecek. Gittiğin yol yol değildir. Allah sanada akıl fikir versin. Bu şekilde devam ettiğiniz sürece sonun çok kötü olacak.. Gidin helal paranızı kazanın yiyin..

ADD YOUR COMMENT